Domek Brzoza

parasol ogrodowy przy domku brzoza

Kalendarz rezerwacji Domku "Brzoza"

Na posesji znajdują się dwa domki drewniane. Pierwszy z nich to domek „Brzoza”,  który posiada dwie kondygnacje –  parter oraz poddasze. Domek jest w całości wykonany z drewna, oraz jest w pełni ocieplony. Domek został wykonany na początku 2018 r.
Na parterze znajduje się salon połączony z kuchnią oraz łazienka. W kuchni znajduje się aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (m.in. lodówka z zamrażalnikiem, pełny komplet naczyń wraz z sztućcami, płyta indukcyjna, okap, zlewozmywak, czajnik elektryczny).
W salonie  znajduje się stół z czterema krzesłami, kanapa z możliwością rozłożenia na łóżko, kominek oraz TV – 34 cali.
Łazienka została wyposażona w kabinę prysznicową, toaletę, umywalkę wraz z lustrem oraz szafką, w łazience znajduje się również grzejnik.  W domku jest ciepła bieżąca woda, która jest podgrzewana za pomocą gazowego systemu podgrzewania wody.
Na piętrze w pierwszej części znajduje się łóżko z pufami oraz z szafką nocną. W drugiej części poddasza znajduje się łóżko małżeńskie wraz z szafą na ubrania, oraz małymi pułkami w ściance.
Przed domkiem znajduje się duży taras z meblami ogrodowymi wraz z parasolem, wykonany z kostki brukowej. 
W sezonie letnim na posesji zostaje rozkładany basen dł. 305cm i gł. 76cm

Domek Hańcza

zdjęcie od frontu domku hańcza

Kalendarz rezerwacji Domku "Hańcza"

Domek „Hańcza” znajduje się w bardziej ustronnym miejscu pomiędzy drzewami. Jest to domek parterowy, który również jest wykonany w całości z drewna, oraz jest w pełni ocieplony. „Hańcza” została wykonana na początku 2019 r.
Na parterze domku znajduje się salon połączony z kuchnią, pokój dwu-osobowy oraz łazienka. W kuchni znajduje się również pełne wyposażenie (m.in. lodówka z zamrażalnikiem, pełny komplet naczyń wraz z sztućcami, płyta indukcyjna, okap, zlewozmywak, czajnik elektryczny).
W salonie znajduje się stół z czterema krzesłami, narożnik z możliwością rozłożenia go na łóżko, TV – 36 cali, kominek elektryczny emitujący sztuczne płomienie.
Łazienka została wyposażona w kabinę prysznicową, toaletę, umywalkę z lustrem oraz z szafką. W łazience zostało wykonane nowoczesne ogrzewanie podłogowe. W domku również jest ciepła bieżąca woda, która jest zasilana za pomocą bojlera elektrycznego.
W pokoju dwu-osobowym znajduje się łóżko piętrowe, oraz komoda na ubrania.
Domek jest znakomicie oświetlony, dzięki dużej ilości okien oraz ich gabarytom. Na zewnątrz znajduje się połączony z domkiem zadaszony taras, gdzie znajduje się tam stoliczek z krzesłami.
W sezonie letnim na posesji zostaje rozkładany basen dł. 305cm i gł. 76cm

Domek Olsza

basen przed domkiem olsza

Kalendarz rezerwacji Domku "Olsza"

„Olsza” jak i pozostałe domki są zaprojektowane w taki sposób aby każdy gość czuł się u nas komfortowo, wszystko dzięki dobrze zaplanowanej powierzchni. Parterowy drewniany domek letniskowy jest w pełni ocieplony i został oddany do użytku w 2020 roku.

Domek został wyposażony w duży salon, w którym znajduje się między innymi aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (m.in. lodówka z zamrażalnikiem, pełny komplet naczyń wraz z sztućcami, płyta indukcyjna, okap, zlewozmywak, czajnik elektryczny). Dodatkowo salon dysponuje stołem z czterema krzesłami, sofą z możliwością rozłożenia go na łóżko, pojemną szafą oraz TV – 32 calowym. Z salony można przejść do trzy-osobowego pokoju, w którym znajduje się łóżko piętrowe, oraz komoda na ubrania. Łazienka została wyposażona w kabinę prysznicową, toaletę, umywalkę z lustrem oraz szafką. W łazience zostało wykonane nowoczesne ogrzewanie podłogowe. W domku również jest ciepła bieżąca woda, która jest zasilana za pomocą bojlera elektrycznego.

Domek jest znakomicie oświetlony, dzięki dużej ilości okien oraz ich gabarytom. Na zewnątrz znajduje się połączony z domkiem zadaszony taras, gdzie znajduje się tam stoliczek z krzesłami oraz hamak.
W sezonie letnim na posesji zostaje rozkładany basen dł. 305cm i gł. 76cm

Prosimy o sprawdzenie kalendarza dostępności domków w oczekiwanym terminie. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.